25 octombrie 2020

Declaratie Proprie Raspundere Online

Declarație pe proprie răspundere. Modelul declaraţiei pe propria răspundere a fost actualizat.

ATP Hamburg: Horia Tecău și Jean-Julien Rojer, în sferturi după ce principalii favoriți au abandonat în tiebreak-ul primului set – Tenis, Declaratie Proprie Raspundere Online

Read Time:49 Second

ATP Hamburg: Horia Tecău și Jean-Julien Rojer, în sferturi după ce principalii favoriți au abandonat în tiebreak-ul primului set – Tenis, Declaratie Proprie Raspundere Online Horia Tecău și Jean-Julien Rojer s-au calificat, marți, în sferturile probei de dublu din cadrul turneului de la Hamburg, după ce columbienii Juan Sebastian Cabal/Robert Farah (principalii favoriți) au abandonat în tiebreak-ul primului set.

Horia și Jean-Julien conduceau cu 6-0 în tiebreak, după 51 de minute de joc.

Tecău şi Rojer şi-au asigurat un premiu în valoare de 13.570 euro şi 90 de puncte în clasamentul de dublu.

Cuplul româno-olandez are acum 8-4 în meciurile directe cu columbienii Cabal/Farah, aceasta fiind a treia victorie consecutivă.

În sferturi, Tecău şi Rojer se vor duela cu învingătorii partidei Frederik Nielsen (Danemarca)/Tim Puetz (Germania) – Nicolas Mahut/Fabrice Martin (Franţa).

ATP Hamburg: Horia Tecău și Jean-Julien Rojer, în sferturi după ce principalii favoriți au abandonat în tiebreak-ul primului set – Tenis, Declaratie Proprie Raspundere Online 0 ATP Hamburg: Horia Tecău și Jean-Julien Rojer, în sferturi după ce principalii favoriți au abandonat în tiebreak-ul primului set – Tenis, Declaratie Proprie Raspundere Online 0